Forumların En Eglencelisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumların En Eglencelisi

http://forumburasi.ailesiyiz.biz/ bu sıteye uye olun lutfen forza yıne admın olcaktır rutbelerınız aynı kalcaktır sıteyı sılıyorum verdıgım sıteye gırıs yapın lutfen

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kücük cip :)))

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
FoRzA
Administrator
Administrator
FoRzA

Yaş : 38 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 105 Nerden :

Kücük cip :))) Vide
MesajKonu: Kücük cip :)))   Kücük cip :))) I_icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 6:35 pm

Postanede çalışan görevliler mektupları ayırırken bir adres dikkatlerini çeker. Adres "Noel Babadır." Böyle bir adres olamayacağı için mektubu açıp okurlar.

-Sevgili noel baba ben kimsesizler yurdunda kalan bir çocuğum. Geçen senede seni geleceksin diye çok bekledim ama gelmedin. Bu sene gelirsen bana bir ayakkabı bir boyama kalemi bir de kalem kutusu getir. seni çok seviyorum yazılıdır. Tüm postacılar çok duygulanır. Bu yetim yavrunun isteğini yerine getirmek isterler. Aralarında para toplayıp bir ayakkabı bir boyama kalemi takımı alırlar ancak paraları kalem kutusu almaya yetmez. Aldıklarını çocuğun adresine gönderirler. Bir hafta sonra çocuktan noel babaya yeni bir mektup gelir. Postacılar merakla açıp okurlar.

-Sevgili noel baba. Gönderdiğin hediyeleri aldım çok teşekkür ederim. Ancak içinden kalem kutusu çıkmadı. Herhalde postanedeki şerefsizler açıp aldılar. !!!

Kücük cip :)))

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası