Forumların En Eglencelisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumların En Eglencelisi

http://forumburasi.ailesiyiz.biz/ bu sıteye uye olun lutfen forza yıne admın olcaktır rutbelerınız aynı kalcaktır sıteyı sılıyorum verdıgım sıteye gırıs yapın lutfen

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Engelli Bir Çocuğun Annesine Yazdığı Mektup

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
wampires
Administrator
Administrator
wampires

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 11/01/09 Mesaj Sayısı : 10 Nerden : AdaNa

Engelli Bir Çocuğun Annesine Yazdığı Mektup Vide
MesajKonu: Engelli Bir Çocuğun Annesine Yazdığı Mektup   Engelli Bir Çocuğun Annesine Yazdığı Mektup I_icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 2:09 pm

Canım Annceciğim benimSeni Çok Seviyorum
Neden hep dalıp dalıp gidiyorsun, neden bana hep üzgün üzgün bakıyorsun, neden hep aynı soruları tekrarlıyorsun, neden kendini suçlamaktan vazgeçmiyorsun, neden hep kızgınlık duyuyorsun
Halbuki ben meleklere: "beni bu halde dünyaya gönderirseniz ben orda ne yaparım diye sorduğumda: "korkma dediler, orda senin annen olacak, biz
senin için en iyisini seçtik, sana o bizden daha iyi bakacaktır, sana birçok şeyi o öğretecektir ama unutmaki senin de ona öğreteceğin birçok şey var, o sana öğretecek sen oana öğreteceksin ve birgün kendi kendine yaşayabileceksin" dediler
Hadi anneciğim başlayalım çalışmaya, öncelikle ben sana ceza olarak değil ödül olarak gönderildim,
ben senin ödülünüm bunun farkına varmalısın ve anneciğim bu ödülde suçlu aramana gerek yok bir an önce nedenler üzerinde durmaktan vazgeçip sonuçlar üzerinde yoğunlaşmaya başlamalısın

Benden utanma, insanların bakışlarına aldırma, beni gittiğin her yere götür, eğer kendi kendime yeterli hale gelmemi istiyorsan sakın anlamadığımı düşünme beni konsere, tiyatroya, sinemaya götür anneciğim
Belli mi olur bakarsın sen ve ben belkide toplumun melekelere bakış açısını değiştiririz
ha ne dersin anneciğim
Hadi kalk anneciğim denize gidelim bana yüzmeyi öğret, hep evde oturmaktan sıkıldım artık sadece okula giderken dışarı çıkıyorumTamam sana söz veriyorum akşam döndüğümüzde bütün ödevlerimi yapacağım anneciğim

Sana verilen görevin çok zor olduğunu biliyorum ama unutma yalnız değiliz çok yavaşta olsa ben öğreniyorum, gelişiyorum, büyüyorum yakında duygularımı sanasesli olarak söyleyeceğim, şimdi güçlü olma zamanı anneciğim
Etrafımızdaki diğer melekleri düşün anneciğim
Ne demişti melekler "senin annen var korkma o seni korur ve sana herşeyi öğretir, Tanrı senin için en iyisini seçti", sen varken anneciğim hiç korkmuyorum biliyor musun çünkü Tanrı seni seçti anneciğim
Babama ve diğer akrabalarımıza bizi
yalnız bıraktıklarını düşündüğün için kızma sakın çünkü onlar senin kadar güçlü değiller anneciğim bak göreceksin biz ilerleme kaydettikçe onlarda şaşıracaktır ve bize katılacaklardır

Sen ve ben çok özelizŞimdiye kadar birbirimize öğrettiklerimizi bi düşünsene nekadar da çok şey öğrendik, yaşadığımız toplumda bile daha önce farkında olmadığımız şeylerin farkına vardık ve anneciğim biz kazanacağız

Birgün kendi başıma okula gidebileceğim, koşup oynayabileceğim, bağıra
bağıra şarkı söyleyebileceğim, yaramazlıklar yapıp şımaracağım, hatta sen balkondan hadi meleğim geç oldu eve gel artık diye arkamdan sesleneceksin anneciğim, bende sana "ama anne biraz daha oynamak istiyorum" diyebileceğim

Bütün bunları seçilmiş olan senin sayende yapacağım çünkü sen çok özel biri olmasaydın Tanrı seni seçmezdi anneciğim
Her ne yaparsan yap beni toplumdan uzak tutma anneciğim, başta da söylediğim
gibi insanların bakışlarına aldırış etme ve beni gittiğin her yere götür çünkü seninle herşey çok daha güzel anneciğim..............

Engelli Bir Çocuğun Annesine Yazdığı Mektup

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası