Forumların En Eglencelisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumların En Eglencelisi

http://forumburasi.ailesiyiz.biz/ bu sıteye uye olun lutfen forza yıne admın olcaktır rutbelerınız aynı kalcaktır sıteyı sılıyorum verdıgım sıteye gırıs yapın lutfen

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

34 yaşında 6 milyon euro kazanacak...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
hasannn

34 yaşında 6 milyon euro kazanacak... Vide
MesajKonu: 34 yaşında 6 milyon euro kazanacak...   34 yaşında 6 milyon euro kazanacak... I_icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 4:36 pm

Barcelona`nın yeni transferi Fransız defans oyuncusu Lilian Thuram, yeni kulübünden alacağı maaşla Barcelona`nın en çok kazanan futbolcularından birisi olacak

Yazı boyutunu büyütmek için Barcelona`nın yeni transferi Fransız defans oyuncusu Lilian Thuram, yeni kulübünden alacağı maaşla Barcelona`nın en çok kazanan futbolcularından birisi olacak İspanya`da yayın yapan AS Gazetesi`nde yer alan haberde, Juventus`tan Barcelona`ya transfer olan 34 yaşındaki Fransız defans oyuncusu Lilian Thuram`ın yıllık yaklaşık 6 milyon euro maaş alacağı ifade edildi. Gazete, 121 kez Fransa Milli Takım formasını giyen tecrübeli yıldızın, Barcelona`da Brezilyalı yıldız Ronaldinho`nun ardından en yüksek maaşı alan ikinci isim olacağını da vurguladı. Bu arada, Afrika`da insani yardım kuruluşları yararına çalışan Thuram, Togo`nun başkenti Lome`de düzenlediği basın toplantısında, Dünya Kupası`nda mücadele eden, ancak prim krizi ile gündemden düşmeyen Togo Milli Takımı`nı eleştirdi. Togo`nun prim kriziyle uluslararası futbola kötü örnek olduğunu ifade eden Thuram, `Maalesef ki Togo, Afrika takımlarını kötü bir imajla temsil etti ve beni hayal kırıklığına uğrattı` dedi. Şike skandalı nedeniyle ikinci lige düşürülen Juventus`tan 5 milyon euro bedelle transfer edilen Lilian Thuram Barcelona ile iki yıllığına anlaşmıştı.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası