Forumların En Eglencelisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumların En Eglencelisi

http://forumburasi.ailesiyiz.biz/ bu sıteye uye olun lutfen forza yıne admın olcaktır rutbelerınız aynı kalcaktır sıteyı sılıyorum verdıgım sıteye gırıs yapın lutfen

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sizce Hancı Ne söyledi ?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
memocan

memocan

Sizce Hancı Ne söyledi ? Vide
MesajKonu: Sizce Hancı Ne söyledi ?   Sizce Hancı Ne söyledi ? I_icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 12:05 am

İki arkadaş bir iş yapmak isterler ve ikiside 100bin Tl verip işe girerler. Toplam 200Tl yi alıp bir han giderler. Ama bir şey vardır bu arkadaşlar birbirlerine hiç güvenmemektedirler.Ve gittikleri yerdeki hancıyla bir sözleşme imzalar ve iki arkadaş beraber gelmediği sürece ikisinden birine para dolu çantayı vermeyecektir.Ve aksam olur bu iki arkadaş han da odada tavla oynarlar ve zar altta hancının oraya düşer . birisi hancının yanına iner ve hancıdan çantayı ister hancı arkadası yanında olmadan vermeyecegini soyler. İstersen arkadasıma sor vermeni istyiyor soler . Hancı '' yukarı bagırarak .. Vereyimmi ? Der ( diger arkadass zarı verecegini zannediyor) ver.. ver der.Ve cantayı alan arkadas dogruca handan kacar.Diger arkadas bu durumu anlar ve hancıyı dava eder.mahkemeye cıkarlar ikisi ve parası calınan arkadas olayı anlatır . Bole Bole oldu hakim bey bizim çantamız bu hancıda arkadaşımda laçtı. Hancının çantayı wermesini istiyorum der ( parası calınan arkadasta hancıda cantanın olmadıgını bılıyor ama hancıdan 200 BinTl yi almak icin oyle soyluyor ) Hancıda zor durumdadır 200bin Tl si gidecek ...
Tam orada hancının aklına oyle bir sey gelıyor ve bunu hakime soyluyorki Dava direk dusuyor ve hancının parayı vermeyecegini soyluyor hakim...

Hancı Ne demiştir ?
SuSpecTT
Administrator
Administrator
SuSpecTT

MesajKonu: Geri: Sizce Hancı Ne söyledi ?   Sizce Hancı Ne söyledi ? I_icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 7:04 pm

Hancı mahkemede şöyle der:.

Şu anda çanta bende ama anlaşmaya göre "ÇANTAYI ALMAYA İKİSİ BERABER GELMEDİĞİ SÜRECE ÇANTAYI ONLARA VERMEYECEĞİM"..
Bu nedenle beni dava eden adam çantayı tek başına almak istiyor.. Diğer arkadaşı da gelsin, o zaman çantayı vereyim” der.. en azından ben öyle derdim işten kurtulurdum doorumu
https://eglenceliforum.1talk.net
memocan

memocan

MesajKonu: Geri: Sizce Hancı Ne söyledi ?   Sizce Hancı Ne söyledi ? I_icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 7:48 pm

Dogru cevap helal usta

Sizce Hancı Ne söyledi ?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası