Forumların En Eglencelisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumların En Eglencelisi

http://forumburasi.ailesiyiz.biz/ bu sıteye uye olun lutfen forza yıne admın olcaktır rutbelerınız aynı kalcaktır sıteyı sılıyorum verdıgım sıteye gırıs yapın lutfen

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sen Kız Bebek misin Erkek Bebek mi?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
BıCıR_kıS

Yaş : 41 Kayıt tarihi : 16/01/09 Mesaj Sayısı : 31 Nerden : istanbul

Sen Kız Bebek misin Erkek Bebek mi? Vide
MesajKonu: Sen Kız Bebek misin Erkek Bebek mi?   Sen Kız Bebek misin Erkek Bebek mi? I_icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 12:00 pm

--------------------------------------------------------------------------------

2 bebek pusetlerinde battaniyelerinin altında oturuyorlarmış. Biri diğerine sormuş

''Sen erkek bebek misin kız bebek mi?'' diğeri ellerini havaya kaldırmış

''Bilmiyorum nasıl anlayacağızki?'' demiş bizimkisi ''Ben biliyorum akıllım bak''

demiş ve ötekinin battaniyesinin altına kafasını sokuvermiş, bir müddet sonra kafasını dışarı çıkarmış ve gülümsemiş

'' Sen kız bebeksin bende erkek bebeğim'' demiş ''İyi ama nerden anladın?'' diye sormuş diğeri

''Çok kolay'' demiş bizimkisi...
Senin patikley pembe, benimkiley mavi...''
FoRzA
Administrator
Administrator
FoRzA

Yaş : 38 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 105 Nerden :

Sen Kız Bebek misin Erkek Bebek mi? Vide
MesajKonu: Geri: Sen Kız Bebek misin Erkek Bebek mi?   Sen Kız Bebek misin Erkek Bebek mi? I_icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 12:31 pm

Very Happy zeki bebek Very Happy

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası