Forumların En Eglencelisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumların En Eglencelisi

http://forumburasi.ailesiyiz.biz/ bu sıteye uye olun lutfen forza yıne admın olcaktır rutbelerınız aynı kalcaktır sıteyı sılıyorum verdıgım sıteye gırıs yapın lutfen

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

aşık olan 3 harfli

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
memocan

memocan

aşık olan 3 harfli Vide
MesajKonu: aşık olan 3 harfli   aşık olan 3 harfli I_icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 4:36 pm

ben bir gün amcamla oturup ole konuşuoduk.amcam yatmaya gitmişti.bende amcamın ne yaptığına bakmaya giderkn saklana saklana gidiodum.bi baktım siyah kırmızı gözlü 3 harfilide amcamın arkasından gidior.şaşırdım ole baktım.ondan sonra odaya gitti.amcam ona naber ne yapıcaz bugun dedi.ben nerdese bayılacaktım korkudan.o anda kapıyı kapattı 3 harfli.ben korkudan altıma işecektim.ondan sonra içerden garip sesler çıkmaya başladı.amcam sesi çıkmıodu.kapıyı aralıkla açtım ama çok az.bi baktım amcam 3 harfliyle konuşuor.beni gördüler.amcam beni yanına çağırdı.benim kalbim durdu.3 harfli bana bakarken ben aklımı yicektim nerdeyse.3 harfili bana bakakaldı.ben oradan kaçarken bana bi baktı vazo düştü.ben tabi altıma işşedim.amcam benim üstüme güldü kalbim durdu ve ordan kaçar ken beni düşürdüler.ondan sonra biras amcamın yanında oturdum ole bana bakıo bende ona bakıodum.bana gülümsedi.bende amcama amca bu ne dedim amcmda bbu beni sevıo dedi ben ordan kaçtımm.bidahada amcamın yanında ondan hiç korkmamaya başladım

aşık olan 3 harfli

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası